Kto sme?

Sme cyklodetailisti. Niekedy totálni "cyklodetailisti". Teda len v prípade, ak si to vyžiadate, potom nás to celé naozaj baví a práve to bude dôvod, prečo to vraj robíme dobre. 

Stáli sme pri počiatkoch horskej cyklistiky na Slovensku, vďaka čomu vieme, o čom to bolo a prečo to je dnes takto. Čo sa týka techniky, vieme prečo sú bicykle také, aké sú a ako to "fungovalo", keď ešte neboli také ako dnes. Mohli ste jazdiť rámy z lepeného Aluminia, termoplastu, kevlaru, titánu, hojdačku Pro-Flex či Klien s vidlicami PACE na kolesách s titánovými špicami špirálového tvaru... , avšak oproti tomu, čo máme dnes, nič z toho nefungovalo. A vieme aj to, kto na tom všetkom jazdil a odjazdil aj trojhodinové Cross Country aby získal prvú cenu v podobe Auta a Autority, víťaz získal oboje. 

O nás
O nás
O nás

Ak si teda chcete vybrať pre Vás ten najvhodnejší bicykel, alebo túžite mať originál vyskladaný na mieru s jedinečným - Vašim dizajnom, zájdite k nám. My ho buď máme, alebo Vám ho objednáme, alebo poskladáme, pričom v tom poslednom prípade budete vlastníkom jedinečného originálu. Rovnako tak tomu môže byť aj v prípade, že už svoj "najlepší bike na svete" máte a treba ho ešte vytuniť. V takom prípade sa mu dostane toľko pozornosti, koľko si budete želať, bez ohľadu na logické dôvody. Nezáleží na značke ani na výbave, dokážeme Vám objednať / opraviť takmer čokoľvek. A potom bude vietor vo vlasoch, vďaka láske ktorá nezhrdzavela (a nám), pre Vás tým najcennejším, čo vlastníte a na čo nezabudnete.

O nás
O nás

Kto teda sme:

Sme spoločnosť SPORTAKUS s.r.o. s kamennou cyklo-predajňou v Liptovskom Mikuláši, ktorá vznikla na začiatku roka 2011 na základe rastúceho dopytu po bicykloch a komponentoch strednej až najvyššej kvality s odborným servisom najlepších bicyklov na svete v oblasti Liptova a nízkych Tatier.

V našej skromnej predajni máme certifikovaný servis bicyklov a e-bikov, pričom sme servisným strediskom značiek MAVIC, DT Swiss, ZIPP, SHIMANO, SRAM, RockShox a FOX .

Sme oficiálnym predajcom bicyklov značiek FUJI, SCOTT, STEVENS a Mayo. Sme tiež predajcom cyklo-komponentov značiek SHIMANO, SRAM, KMC, FSA, MAVIC, RaceFace, DT Swiss, FOX, LOOK, Fizik, RockShox, Ritchey, Maxxis, SCHWALBE, EASTON, FFWD,  a predajcom cyklo-príslušenstva a doplnkov TOPEAK, ABUS, GARMIN, Polar, KCNC, Park Tool, SIGMA, FORCE, Finish Line, Pearl Izumi, NALINI, Sportful, UVEX, Rudy Project, KASK, CNP, Enervit.

Kamenná predajňa

Príďte si otestovať vhodnú veľkosť a model vášho nového bicykla

Cyklistický team

Tisíce hodín testovania materiálu a výrobkov

Prednostný servis

Všetky bicykle zakúpené u nás servisujeme prednostne

Zákazková stavba

Pripravíme váš nový pretekársky stroj ušitý pre vaše potreby