Spôsob dopravy a platby

Záleží nám na tom, aby sa Váš objednaný tovar dostal po pohodlnom nákupe bezpečne až k Vám domov. Preto sme zvolili nasledujúce možnosti dopravy a platby:

OSOBNÝ ODBER

Počas OTVÁRACÍCH HODÍN v pracovné dni od 9:00-17:00 hod. v kamennej predajni spoločnosti SPORTAKUS s.r.o. na adrese Jánošíkovo nábrežie 3 , Liptovský Mikuláš, 031 01 .

Pri osobnom odbere je možná platba v hotovosti, kartou VISA/MasterCard, alebo vopred bankovým prevodom (viď Platba vopred).


KURIÉR SPS/DPD/SDS

Objednávka je po spracovaní odoslaná kuriérskou službou. Kuriér doručí zásielku priamo na vašu adresu. Doručeniu balíka predchádza telefonický kontakt a dohoda na vhodnom čase doručenia, objednávku teda preberiete osobne, kedy Vám to vyhovuje.

Cena poštovného pri objednávke jedného bicykla, alebo zásielky do 20kg v rámci Slovenska je 5.00€ .

Cena poštovného pri objednávke jedného elektrobicykla, alebo zásielky do 30kg v rámci Slovenska je 10.00€ .

Cena poštovného, pri preprave objednávky kuriérskou službou do Českej republiky je 10.00€ .

V prípadne neprimerane vysokých poplatkov za zvolený spôsob úhrady (dobierkov/ a kartou) si po vzájomnej dohode vyhradzujeme právo na ich zohľadnenie v cene dopravy.


PLATBA PREVODOM VOPRED / NA DOBIERKU

Platbu prevodom za objednávku odporúčame kvôli príplatkom prepravcu za hotovostný spôsob úhrady (dobierkou) , alebo za platbu kartou.

Platbu vopred je potrebné odoslať na číslo účtu IBAN: SK8575000000004013067675 , ktoré sa zobrazí na Vašej faktúre, prípadne je možná aj bezplatná platba na dobierku. Dodatočné možnosti a informácie sú možné cez našu emailovú adresu info@sportakus.sk .

Cena poštovného sa pri platbe vopred, resp. na dobierku, nemení.


Prajeme Vám príjemný nákup.

Kamenná predajňa

Príďte si otestovať vhodnú veľkosť a model vášho nového bicykla

Cyklistický team

Tisíce hodín testovania materiálu a výrobkov

Prednostný servis

Všetky bicykle zakúpené u nás servisujeme prednostne

Zákazková stavba

Pripravíme váš nový pretekársky stroj ušitý pre vaše potreby