TEAM

Team SPORTAKUS vznikol ako neziskové občianske združenie v roku 2013. Od začiatku sa chceme podieľať na rozvoji výkonnostného a vrcholového športu rozširovaním členskej základne a prispievať k stále vyššej úrovni cyklistických pretekov na Slovensku.
Športový tím SPORTAKUS je financovaný výhradne zo súkromných zdrojov. Našim partnerom v rámci spolupráce ponúkame propagáciu na sociálnych sieťach s presne merateľnými výsledkami. Generálni partneri môžu zvýšiť povedomie o svojej značke vďaka umiestneniu na našich športových dresoch/kombinézach.
Akákoľvek finančná a materiálna podpora nám dovolí venovať sa viac činnostiam, v ktorých sme dobrí, podávať kvalitné výsledky a motivovať k športu aj naše okolie.
MTB cyklistika

MTB cyklistika

Horská cyklistika sa na Slovensku teší obrovskej obľube. S prírodou, ktorú tu máme, sa tomu absolútne nedivíme. Užiť si MTB preteky nie je vôbec zložité. Stačí mať výborne trénované telo, brilantnú techniku jazdy, materiál, ktorí ťa nesklame a už sa len usmievať. So všetkým vieme pomôcť práve v našom tíme.

Cestná cyklistika

Cestná cyklistika

Od začiatku fungovania klubu sa zúčastňujeme aj na cestných pretekoch, vrátane majstrovstiev Slovenska. Máme stiebornú medailu z MSR časovky družstiev z roku 2015.

Triatlon

Triatlon

Hoci sme sa vždy profilovali ako cyklistický tím, naša metodika, know-how a jasne definované koncepty tréningu sa dokážu prejaviť aj v ďalších športových disciplínach. Dokázal to Vladislav Lukács kvalifikáciou na XTERRA World Championship Hawai v roku 2016. A aktuálne aj Matúš Mirossay kvalifikáciou na Ironman 70.3 World Championship St.George Utah v nasledujúcej sezóne.

Kamenná predajňa

Príďte si otestovať vhodnú veľkosť a model vášho nového bicykla

Cyklistický team

Tisíce hodín testovania materiálu a výrobkov

Prednostný servis

Všetky bicykle zakúpené u nás servisujeme prednostne

Zákazková stavba

Pripravíme váš nový pretekársky stroj ušitý pre vaše potreby