Horské bicykle SCOTT

Horské bicykle SCOTT

Pre svetových borcov zbraň č. 1 a získali mnoho majstrovských aj olympíjskych medailí. Vývoj však neustále pokračuje. Scott prináša MTB bicykle nie len pre špičkových cyklistov ale pre každého, kto jednoducho chce vyraziť na bike. Či už to bude cross-country, lestné traily či zjazdy alebo hľadáte horský elektro bicykel, z tejto ponuky si určite vyberiete.

Pozrieť ponuku SCOTT MTB
Cestné bicykle SCOTT

Cestné bicykle SCOTT

Premyslené do najmenšieho detailu, aby sa postarali o dokonalý zážitok z jazdy, bez ohľadu na vašu výkonnostnú úroveň. Dokonalá integrácia. Čisté línie. Absolútny výkon. Vyskúšajte aerodynamický Scott Foil, superľahký Addict alebo komfortný a dynamický Speedster.

Pozrieť ponuku cestných bicyklov
Trekingové bicykle

Trekingové bicykle

Je tu víkend, rodinný výlet. Prichystať deti, zbaliť jedlo a nápoje, nafúkať 4 páry kolies. Vyrážame. Nemáte to ľahké. SCOTT však pripravil ponuku trekingových bicyklov s dôrazom na komfort a premyslené prvky. Dlhá cykloturistika teraz bude omnoho príjemnejšia.

Vyberte si trekingový bicykel
Elektro bicykle SCOTT

Elektro bicykle SCOTT

Doraziť do práce, nespotený. Po práci vyraziť na zdolávanie najväčších vrcholov, neunavený. Bol by to zázrak? Nie, je to váš nový elektro bike SCOTT. Bicykle doslova nabité energiou.

Preskúmať elektro bicykle SCOTT

Kamenná predajňa

Príďte si otestovať vhodnú veľkosť a model vášho nového bicykla

Cyklistický team

Tisíce hodín testovania materiálu a výrobkov

Prednostný servis

Všetky bicykle zakúpené u nás servisujeme prednostne

Zákazková stavba

Pripravíme váš nový pretekársky stroj ušitý pre vaše potreby